با سلام،

بدینوسیله به استحضار می رسانیم که وب سایت جدید شرکت تحت نام "طوبی وب گستر" به آدرس www.toobaweb.com افتتاح شده و آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.

با تشکر و قدردانی از شما مشتریان گرامی که سال های متوالی همراه و حامی ما بوده اید، ما نیز سعی کرده ایم تمامی تلاش خود را در راستای ارائه سرویس های بهتر و ارتقاء کیفیت محصولات به کار گیریم.

در این راستا تیم فنی طوبی وب گستر از سایت جدید این شرکت پرده برداشته و امیدوار است که بتواند رضایت شما عزیزان را با ارائه امکانات جدید بدست بیاورد.

از آنجا که مدتیست وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی نموده بر آن شدیم تا برای سایت جدید شرکت "نماد اعتماد الکترونیکی" تهیه نماییم تا مشتریان با خیال آسوده خرید های خود را انجام دهند.

ظاهر و قالب جدید وب سایت شرکت با قابلیت "رسپانسیو" دسترسی کاربران را از هر نوع دستگاهی از جمله کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و گوشی های موبایل بسیار راحت کرده است.

از این پس تمامی سرور مجازی های این شرکت با کنترل پنل حرفه ای به مشتریان تقدیم می گردد. از طریق کنترل پنل روشن، خاموش، ریبوت کردن و همچنین دسترسی کاملا مستقیم به سرور مجازی ها امکان پذیر خواهد بود.

از تمامی کاربران گرامی تقاضامندیم طی چند روز آینده در سایت جدید ثبت نام نموده و درخواست انتقال سرویس خود را از طریق تیکتی با عنوان "انتقال سرویس" در سایت جدید اعلام کنند.

با احترام،
مدیریت طوبی وب گسترSaturday, August 2, 2014

« برگشت