کانون تبلیغاتی طوبی با هدف توليد و ارايه‌ی آثار فاخر، تأسيس گردیده است. طی سال‌های اخير این مجموعه با بسياری از سازمان‌ها، موسسات دولتی و بخش‌های خصوصی داخل و خارج از کشور همکاری داشته و با عنوان ايده پرداز، طراح و مجری، پروژه‌های تبلیغاتی متنوعی را با موفقیت اجرا نموده است که حاصل بيش از هفت سال تجربه فنی و هنری بوده است.

متخصصین اين مجموعه، با دقت و نگاهي متفاوت، همواره در تلاش هستند تا آثاری فاخر و ارزشمند ارايه کنند. تجارب و تخصص ايشان در حوزه‏ های مختلف فرهنگی، هنری و فنی به ثبت رسيده است که نتيجه اين تلاش‌ها محصولات تبلیغاتی متفاوتی در عرصه دیجیتال می‌باشد.

نمايشگاه‌های عکس اين هنرمندان در مراکز فرهنگی برپا و با اقبال عمومی و بين المللی روبرو شده و در حوزه‌های ديگر، حاصل تحقيقات و پژوهش‌های ايشان به صورت تئاتر و يا فيلم «مستند» و «داستاني» ساخته شده؛ اين فيلم‌ها که بارها شبکه‌های تلوزيوني اقدام به پخش آن نموده‌اند، به جشنواره‌های مختلف راه يافته و مورد تقدير قرار گرفته است. همچنین در حوزه آی تی و گرافیک نیز مراکز، سازمان ها، دانشگاه ها و موسسات متعددی از محصولات و توانایی های بالقوه این مجموعه بهره برده‌اند.

همچنين از سوابق کاری متخصصین اين مجموعه می توان به این موارد اشاره کرد: نويسنده، کارگردان، روزنامه نگار، سردبير، عکاس، گرافيست، طراح، برنامه نويس، توسعه دهنده وب، مدیر شبکه، مدل ساز و انيماتور، تدوينگر، تکنیسین سخت افزار، تکنسین آی تی، صفحه آرا، ویراستار، نقاش، مدرس، داور، مشاور تبليغاتی، کارشناس فنی، مديريت فرهنگی، مديريت کانون، عضويت انجمن، مدیریت آموزشگاه، طراح جشنواره، مسئوليت انتشارات و…

کانون تبلیغاتی طوبی با بهره مندی از توان هنرمندان مجرب و دارندگان مدارک علمی و هنری بین المللی و با اختیار داشتن ابزارهای پیشرفته در زمینه فناوری اطلاعات، سینما و تلوزیون، هنر و گرافیک خدماتی نوین ارائه می نماید. تهيه و توليد محصولات فرهنگی هنری در بيست سال گذشته از اهم فعاليت های اعضای کانون تبلیغاتی طوبی می‌باشد که در اين راستا آثار متنوعی را ارايه نموده است. اين هنرمندان جوايز گوناگونی از جشنواره های کتاب، فيلم، عکس، گرافيک، هنرهای تجسمی و … به عناوين مختلف دريافت کرده اند.

خدمات کانون تبلیغاتی طوبی طیف گسترده ای از سازمان‌ها را شامل می‌شود. خدمات متنوع و هماهنگی و یکپارچگی محصولات بی‌شک هر مدیری را مشتاق به همکاری با این مجموعه نموده است. وزارت خانه‌ها، استانداری‌ها، دانشگاه‌ها، موسسات، سازمان‌ها، دبیرخانه‌ها، شرکت‌ها، آموزشگاه‌ها و… تنها بخشی از مشتریان ما هستند. کانون تبلیغاتی طوبی، کسب رضایت مندی مشتریان را از اصول اولیه خود می‌داند و همواره در این مسیر گام برداشته است. لوح، تندیس و تقدیرنامه‌های متعدد که متخصصین این مجموعه دریافت نموده‌اند، خود گواهی بر این مدعاست.Saturday, August 2, 2014

« برگشت